Popietė

Popietė „Po savo stogu, visaip patogu“

2015 12 08 2

Gruodžio 2 dieną lydimi mokytojos L.Janauskienės pirmų ir antrų kursų mokiniai rinkosi į biblioteką : pabūti, pabendrauti, išgerti šiltos arbatos puodelį ir suvalgyti namuose keptą saldumyną.    Prasidėjo adventas – susikaupimo, apmąstymų, dovanų ruošimo metas. Kodėl reikia eiti į prekybos centrą, ten mokėti pinigus ir nupirkus bet ką, dar jaustis ir nepatenkintu ? Kaip papuošti mokyklą ? Tokius klausimus ir bandėme aptarti, bibliotekoje susėdę visi ratu. Degant žvakių liepsnelėm ir garuojant arbatos puodeliams iš krepšių traukėme eglišakius, spalvoto popieriaus ritinėlius, vielutes, žirklutes ir adventines žvakutes. Vieni pynė advento vainikus, kiti, padedant mokytojai Linai Janauskienei, darė eglutės žaisliukus, o treti ieškojo kalėdinių idėjų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų ekranuose. Taip nepastebimai praėjo 2 valandos : buvo nupinti net keli adventiniai vainikėliai jie papuošti pačių padarytais žaisliukais ir padovanoti mokytojų kambariui bei bibliotekai. Mokiniai, vadovaujant mokinių tarybai, nutarė prieš Šv.Kalėdas padaryti kalėdines dekoracijas ir jomis papuošti visą mokyklą.

Skirstėmės visi pasidžiaugę buvimu kartu ir supratę, kad šventėm visai nedaug reikia: tik truputį noro ir fantazijos.

Bibliotekos vedėja A.Gulbinienė