Šv. Mykalojaus diena

2015 12 08

Gruodžio 6 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje buvo paminėta šv. Mikalojaus, Arklių diena. Šv. Mikalojus laikomas keliauninkų globėju. Jo vardu taip pat paskelbta ir Arklių diena. Šia proga mokykloje vyko akcija, kurios metu buvo kviečiama aplankyti mokyklos žirgyną ir pamaloninti žirgus morkomis, duona, obuoliais bei kitais skanumynais, dėkojant jiems už sunkų rudeninį triūsą, už visas gražias šventes, kuriose dalyvavo mūsų žirgai. Akcijoje aktyviai dalyvavo Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės merginos, taip pat prisijungė ir mokyklos direktorius Jonas Pravilonis, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas bei žirgyno darbuotojai. Žirgų reakciją į atneštas dovanas galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Mokytoja Loreta Baltkojienė