Bėgimas 2015

2015 09 28 2

Š. m. rugsėjo 23 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo Judėjimo savaitės ,,Move Week 2015“ renginyje, bėgime aplink Raudondvario tvenkinį. Jame dalyvavo ne tik mokiniai bet ir grupių vadovai, kiti mokytojai, administracijos atstovai, darbuotojai. Toks bėgimas vyko jau antrą kartą. Praeitais metais bėgimas vyko po 10 metų pertraukos . Iš viso teko įveikti daugiau nei 3800 m. Greičiausiai šią distanciją   per 16.30 min. nubėgo Darius Varabauskas  KT 14 gr. II vietą užėmė Andrius Turskis EM 15 gr., III vieta atiteko  Šarūnui Žigadlo VR 15 gr.     Merginų  tarpe greičiausiai atbėgo Gabrielė  Čerbaitė  ŽR 15 gr.(Gabrielė atbėgo 4 – a po trijų vaikinų prizininkų)  II vietą užėmė Dovilė Saikauskaitė VR 14 gr., o trečia liko  -  Asta Paškevičiūtė  VR 13 gr. Iš mokytojų greičiausiai atbėgo Roma Vaičiulienė.

Sveikiname visus dalyvavusius renginyje ir įveikusius visą distanciją.

Mokytoja G.Kazlauskienė