Paroda Algirdiškėse

2015 09 15

Rugsėjo 11 dieną jau trečią kartą Radviliškio TVMC Šeduvos TVM skyriaus Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės ŽR 14 ir ŽR 15 grupių mokinės, profesijos mokytojos ir praktinio mokymo vadovas dalyvavo Algirdiškio  (Panevėžio rajonas) parodų centre vykusioje Veislinių gyvūnų parodoje. Joje dalyviai įrengė kiemelį, kuriame pateikė informaciją apie žirgyną, jame laikomus Žemaitukų veislės licencijuotus arklius Žiedūnę ir Amūrą, siūlomas mokymo programas. Besidominčius lankytojus vaišino centro virėjų pagamintais suvenyriniais kepiniais. Šiais metais didžiausias dėmesys buvo skiriamas mėsinei galvijininkystei bei šių galvijų veislių populiarinimui. Galime didžiuotis, kad šių metų parodoje, kaip ekologinio ūkio savininkė, dalyvavo ir mūsų skyriaus ŽR 14 grupės mokinė Ieva Šiurnė. Į parodą ji atvežė hailendų veislės galvijų. Šeduvos TVM skyriaus žirgininkus labiausiai sudomino žirgų parodomoji programa, kurioje jaunieji raiteliai iš Bendorėlių žemės ūkio bendrovės (Vilniaus rajonas) demonstravo gimnastikos elementus ant žirgo (trenerė Elena Railienė). Taip pat dailiojo jojimo programa, atliekama raitelių iš „Pasagos“ sporto klubo (vadovė Laima Šilalienė). Visus žiūrovus ir ypač mažuosius parodos lankytojus džiugino Mindaugo Sekmoko auginami mini poniai.

Vyresnioji profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė