„Žiemos fantazija 2014“

image030

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla (NKKM) kaip ir kiekvienais metais organizavo kompiuterinių atvirukų konkursą „Žiemos fantazija 2014“ . Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų skyrius. Darbus konkursui parengė III kurso kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokiniai Dalius Gutauskas, Vidas Anučiauskis, Ališauskas Marius, Paulius Tupė, Deividas Rainys, Lukas Paulius. Konkursui darbus taip pat pristatė apskaitininko kasininko specialybės mokinė Airinta Nestratovaitė bei žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės I kurso mokinė Karolina Radzišauskienė. Visi turėjo galimybę susipažinti su kitų mokyklų mokinių darbais. Visi mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti padėkomis.

>>>darbai

>>>daugiau informacijos