Kalėdinis sveikinimas

image036

Gruodžio 17 d. Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje įvyko   mokinių kalėdinis - muzikinis sveikinimų koncertas, skirtas mokyklos bendruomenei. Gražius   sveikinimus ir palinkėjimus   artėjančių Šv.Kalėdų ir Naujųjų Metų proga išsakė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėjas A.Vaičiulis. Muzikinio – kalėdinio sveikinimo koncerto metu dainavo mokyklos vokalinės grupės nariai: virėjų grupės mokiniai - N.Petrauskas, R.Petrulaitytė, A.Žilinskas, M.Micevičiūtė, taip pat pirmakursės kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus grupės mokinės A.Kozlovskytė ir L.Malčiauskaitė. Šventiškai nusiteikę klausytojai dėmesingai klausė nuoširdžiai atliekamų kalėdinių dainų bei eiliuotų sveikinimų ir negailėjo šiltų plojimų.Koncertui mokinius ruošė vokalinės grupės vadovas V.Selena.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė

Svetainėje lankosi 141 svečias ir nėra prisijungusių narių