,,Vaižgantui – 145-eri“.

image049

,Kokia tau garbė, kai baltai aptiestą stalą apsėda dešimts, dvylika asmenų ir visi tau artimi“

(J.Tumas - Vaižgantas)

2014 m. spalio 22 d. skyriaus bibliotekoje vyko renginys ,,Vaižgantui – 145-eri“. Susirinkę mokiniai turėjo galimybę pamatyti parodą, skirtą Juozo Tumo - Vaižganto gimimo metinėms, pasikalbėti apie šį lietuvių literatūros klasiką, dvasininką – žmogų, dirbusį Lietuvai ir lietuviams. Visiems renginio dalyviams teko išsitraukti po klausimą ir į jį atsakyti. Mokiniai noriai dalyvavo, atsakinėjo į klausimus bei patys skaitė rašytojo kūrinių ištraukas.

>>>>nuotraukos

Bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė