Bėgimas aplink Raudondvario tvenkinį

image053

Š. m. spalio 1 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo bėgime aplink Raudondvario tvenkinį. Jame dalyvavo ne tik mokiniai bet ir grupių vadovai, kiti mokytojai, administracijos atstovai. Toks bėgimas vyko po 10 metų pertraukos. Iš viso teko įveikti daugiau nei 3800 m. Greičiausiai šią distanciją   per 15.30 min. nubėgo Domas Bagušis EM 13, II vietą užėmė Aivaras Žilinskis VR 14, III vieta atiteko  kartu atbėgusiems EM 13 grupės mokiniams – Deividui Bielinskui ir Vytautui Žalgiui.  Merginų  tarpe greičiausiai atbėgo Ramunė Kazinauskienė KT 14, II vietą užėmė Inesa Prozorovaitė VR 14 , o trečia liko  -  Rimantė Sokolovaitė VR 14. Mokytojų tarpe nepralenkiamas buvo Vladas Vyšniauskas. Sveikiname visus dalyvavusius renginyje ir įveikusius visą distanciją.

Kūno kultūros mokytoja G. Kazlauskienė

Svetainėje lankosi 71 svečias ir nėra prisijungusių narių