Lankėsi mokiniai iš Latvijos, Danijos bei Švedijos

image059

Rugsėjo 22 dieną mūsų skyriuje lankėsi mokiniai iš Latvijos, Danijos bei Švedijos. Juos atlydėjo Šeduvos gimnazijos atstovai, kurie vykdo ir koordinuoja Nordplus projektą ,,Šiandienos ir rytdienos profesijos globaliame pasaulyje“. Pirmąją vizito Lietuvoje dieną projekto dalyviai (28 mokiniai ir 6 mokytojai) praleido pas mus. Susitikimo pradžioje RTVMC direktorius J. Pravilonis pasidžiaugė, kad svečiai domisi mūsų mokymo įstaiga, pristatė   skyriaus administraciją, svečiams įteikė prisiminimui po knygą apie mūsų rajoną. Skyriaus   vedėjas A. Vaičiulis palinkėjo gerų įspūdžių skyriuje, malonaus bendravimo bei pasinaudoti galimybe, bendraujant pagilinti anglų kalbos žinias. Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė supažindino su skyriuje vykdomomis profesinio mokymo programomis, papasakojo apie galimybę gimnazijos skyriuje įgyti vidurinį išsilavinimą, apie mokinių popamokinę veiklą bei laisvalaikį.  Praktinio mokymo vadovas A. Slavinskas papasakojo apie suaugusiųjų tęstinį mokymą bei supažindino su nauju, moderniu mokymo kabinetu, skirtu būsimųjų elektromontuotojų mokymui. Mokomojoje virtuvėje virimo mokytoja R. Vaičiulienė papasakojo, kaip vyksta praktiniai užsiėmimai būsimiesiems virėjams ir apie galimybę išvykti į užsienio šalis, siekiant patobulinti praktinius įgūdžius. Svečiai lankėsi žirgyne, kur juos sužavėjo trenerės I. Gailiuvienės pasakojimas apie žirgus, jų elgseną, žirginio sporto varžybas. Daug  teigiamų emocijų patyrė bandę pajodinėti mokiniai. Projekto dalyviai pasigrožėjo aplinka, kurioje yra mūsų mokymo įstaiga, o apžiūrėję kultūros rūmus, visų delegacijų atstovai panoro padainuoti scenoje. Papietavę mūsų valgykloje ir įvykdę numatytą dienos programą, mokiniai išvyko tęsti savo veiklos.

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė