Kvalifikacijos pažymėjimų įteikimo šventė mūsų mokyklos absolventams

Mokykla šventiškai užbaigė mokslo metus, įteikdama Kvalifikacijos pažymėjimus būriui absolventų.   Šiais metais kvalifikaciją įgijo 47 apskaitininko ir kasininko, automobilių mechaniko, elektromontuotojo, sekretoriaus ir virėjo specialybių mokiniai. Susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pavilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Kompetencijų  vertinimo komisijos pirmininkas ŽŪB „Vainiūnų agroservisas“ vadovas Rimas Vaičiurgis pasidžiaugė kasmet gerėjančiais absolventų egzaminų rezultatais. Geriausiems mokiniams buvo įteiktos padėkos. Apskaitininko ir kasininko specialybės mokinei Renatai Matuolienei už puikius mokymosi rezultatus įteikta Radviliškio rajono mero Dariaus Brazio padėka bei seimo nario Algimanto Salamakino atminimo dovana. Absolventų vardu kalbėjo ir nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams tarė Daiva Breimelienė, mokinio mama Rima Petrauskienė.

Kvalifikacijos pažymėjimų šventę papuošė buvusio mokyklos mokinio Nerijaus Šukučio sveikinimo žodžiai ir koncertas.

Džiugu, kad kasmet vis daugiau jaunimo įgyja profesinį išsilavinimą.

Skyriaus vedėjas  Arūnas Vaičiulis

Click to download in MP4 format (43.82MB)

Papildoma nuoroda http://youtu.be/6L9b3rnRy3g