image081

Grupė RTVMC Šeduvos TVM skyriaus mokinių buvo išvykę į Šiaulių teritorinės darbo biržos Šiaulių skyriaus Jaunimo darbo centrą, kur dalyvavo ugdymo karjerai užsiėmimuose. Šio centro darbuotojos supažindino mokinius su Lietuvos darbo biržos ir Jaunimo darbo centro teikiamomis paslaugomis, apibūdino dabartinę situaciją Lietuvos ir Šiaulių regiono darbo rinkoje. Pasakojimas apie pirmojo darbo programą, darbo paieškos būdus,  pasiruošimą pokalbiui su darbdaviu ir elgesį jo metu ypač domino baigiamųjų kursų mokinius, kurie jau po keleto mėnesių baigs mokyklą ir  įsilies į darbo rinką.

Tą pačią dieną mokiniai apsilankė ir Lietuvos verslo kolegijoje, kur susipažino su mokymosi šioje aukštojoje mokykloje galimybėmis, bendravo su dėstytojais ir studentais, dalyvavo improvizuotoje anglų kalbos paskaitoje. Su dideliu susidomėjimu mokiniai klausėsi kolegijos studentų įspūdžių iš studijų pagal Erasmus mainų programą užsienio šalyse.

Mokiniai liko patenkinti turininga ir įdomia išvyka.

Karjeros koordinatorė Aldona Narbutienė

Svetainėje lankosi 16 svečių ir nėra prisijungusių narių