Tinklinio varžybos 2014 Kelmėje

image092

Š. m. sausio 21 dieną Kelmėje vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių tinklinio varžybos. Jose dalyvavo  Radviliškio TVMC Šeduvos TVM skyriaus  tinklininkės: Agnė Mikalauskienė VR12, Žaneta Marija Palijanskaitė VR12, Viktorija Liagaitė ŽR12 Alina Tverijonaitė SK12, Kristina Prikockaitė SK11, Vytautė Margytė VR13, Violeta Juškaitė VR13. Iš viso dalyvavo 4 komandos. Mūsų mokyklos merginų komanda užėmė II vietą. pirmą -  Kelmės PRC tinklininkės. Trečią užėmė Šiaulių PRC, ketvirtos liko Joniškio ŽŪM tinklininkės.

>>nuotraukos                                                                                          Kūno kultūros mokytoja G. Kazlauskienė