Susitikimas su Šiaulių kolegijos dekane

image095

Sausio 29 dieną gausus būrys mokinių dalyvavo ugdymo karjerai užsiėmime, kurį pravedė Lietuvos verslo kolegijos Šiaulių fakulteto dekanė Raimonda Tamoševičienė.

Susitikimo pradžioje jo dalyviai buvo supažindinti su kolegijoje vykdomomis studijų programomis ir jų pasirinkimo galimybėmis. Mokiniai ne tik sužinojo daug naudingos informacijos apie Lietuvos verslo kolegiją, bet ir gavo informacinių leidinių apie šią aukštojo mokslo įstaigą.

Užsiėmimo metu buvo kalbama apie komunikacijos naudą žmogaus gyvenime, aiškinama, kodėl kiekvienam žmogui svarbu tobulinti asmeninius komunikacijos įgūdžius, apibūdinti kalbos, suvokimo, emocijų individualūs skirtumai.Buvo paaiškinta, kaip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip įveikti įvairias baimes, nerimą, kaip išsakyti tai, kas svarbu ir būti suprastam, kodėl reikia pasitikslinti pokalbio metu ir kaip tai padaryti.

Įgytos naujos žinios ir patirtis naudingos ir besiruošiantiems egzaminams abiturientams, ir mokiniams – būsimiems mokyklos  absolventams, jau po keleto mėnesių besirengiantiems įsilieti į darbo rinką.

<<<nuotraukos

Karjeros koordinatorė Aldona Narbutienė