STUDIJOS 2014

image096

Vasario 6-8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda, kurioje dalyvavo per 190 mokymo organizacijų iš 13 pasaulio šalių. Tai Lietuvos universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, taip pat kalbų kursus rengiančios bendrovės, užsienio mokymo įstaigos, Lietuvos verslo įmonės, karjeros konsultantai, moksleivių ir studentų sąjungos, neformalaus švietimo organizacijos, „startuoliai“, pradėję savo verslą nuo mokyklos suolo. Parodos STUDIJOS 2014 akcentas - renginių ciklas “Mano profesija – mano kelias”. Šių renginių tikslas – įkvėpti, motyvuoti, skatinti jaunimą rinktis patinkančias specialybes ir profesijas, kurios ateityje garantuotų mėgiamą darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą. Parodoje dalyvavo daugiau negu 70 profesinio rengimo mokyklų ir profesinio mokymo centrų. Dalyviams tai buvo ne tik puiki proga sužinoti apie profesines mokyklas, perspektyviausias specialybes, paklausiausius amatus, bet ir praktiškai juos išbandyti. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras karu su Šiaulių krašto profesinėmis mokyklomis parodoje pristatė metalo dirbinių ekspoziciją, o Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius – žirgininkystės verslo darbuotojo specialybę. Specialybės pristatymui buvo parengta nedidelė ekspozicija, o su lankytojais bendravo ir konsultavo ŽR12 kurso mokinė Gražina Stugytė  ir EM13 mokinys Deividas Gailius.

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas

Svetainėje lankosi 40 svečių ir nėra prisijungusių narių