Mokytojų diena 2013

image121

Spalio 4 dieną RTVMC Šeduvos TVM skyriuje buvo paminėta Mokytojų diena. Mokiniai pasveikinti savo mokytojus susirinko nuo ankstaus ryto. Visi pedagogai, aidint plojimams buvo sutikti su muzika ir apdovanoti pačių mokinių darytomis rudeninėmis puokštėmis. Nuskambėjus skambučiui į pirmąją pamoką, trečių ir antrų kursų mokiniai nuskubėjo pavaduoti savo mokytojų. Jie buvo įpareigoti vesti keturias pamokas.

Kol mokiniai dirbo, mokytojai dalyvavo jiems surengtoje šventėje, kurią vedė mokinių tarybos nariai. Mokytojai buvo dar kartą pasveikinti eilėmis ir apdovanoti nominacijomis. Buvo parodytas šmaikštus filmukas, kuriame mokiniai surašė mokytojų dažniausiai sakomas frazes. Be viso to, buvo patikrinti mokytojų meniniai gebėjimai. Šventę vainikavo mokinių paruoštos vaišės.

Ruošiant Mokytojų dienos renginį, daugiausiai pastangų ir darbo įdėjo mokinių tarybos nariai, aktyviausi skyriaus mokiniai bei mokiniai, gyvenantys bendrabutyje.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė G. Nausėdienė

Svetainėje lankosi 130 svečių ir nėra prisijungusių narių