• Slide5
  • Slide6

Mokytojos startas Vengrijoje

image134

Liepos 5-7 dienomis Tatoje (Vengrija) vykusiose X pasaulio metikų veteranų pirmenybėse mūsų šalies atstovai ne tik iškovojo trylika aukso, tris sidabro ir keturis bronzos medalius, bet taip pat pasiekė tris pasaulio ir keturis Lietuvos rekordus, užfiksavo dvi aukščiausiąsias pasaulio ir tris Lietuvos pasekmes, padarė naujus įrašus keturių rungčių šalies reitingų pirmose eilutėse. Šiose varžybose dalyvavo Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja Genovaitė Kazlauskienė. Ji dalyvavo. Šperorama (rutulio metimo iš vietos ieties metimo judesiu 1 kg. 1,5 kg. 2 kg.) rungtyje ir užėmė II vietą. Šotorama (rutulio iš vietos stūmimo rungtyje (2,5 kg., 3 kg. 4 kg. 5 kg., 6 kg.) rezultatas 44,86 m. užėmė I vietą.      Šokorama (rutulio metimo iš vietos disko judesiu rungtyje (1 kg., 1,5 kg., 2 kg.) Rezultatas 53.87 m. I vieta.      LWS dvikovė šotorama + šokorama 98.73 m. I vieta. LWS trikovėje šperorama +šotorama + šokorama 139.92 I vieta ir pirmas įrašas Lietuvos rekordų lentelėje. Graikiško disko metimas 2 kg. Rezultatas 17,83 m. I vieta. Iš viso iškovota 4 aukso ir 1 sidabro medalis. Genovaitė Kazlauskienė organizatorių buvo apdovanota geriausios sportininkės taure.